IV GRAND PRIX WARMII I MAZUR
14 – 15.XII.2019 Aquasfera Olsztyn

WYNIKI

Lp Nazwisko, imię 1 blok 2  blok 3 blok
1 Brożyna Alicja

200dow  2.32,81

50dow  32,46

200zm  2.50,24

100zm  1.19,08

100dow  1.10,28

2 Horszowska  Jagna

200dow  2.29,12

50dow  30,61

50kl  42,95

800dow  10.47,72

100zm  1.19,50
3 Głowacka  Weronika

200kl  2.46,29  2m

100mot  1.08,83  2m

50klas  35,51

200mot  2.39,14  3m

100kl  1.16,58

4 Czubak  Maria

200dow  2.14,49

50dow  29,10

100grzb  1.11,91

100zm  1.11,62

100dow  1.02,38

5 Mątewska  Zofia

50grzb  31,82  2m

50dow  29,89

200zm  2.40,07

100grzb  1.09,89

200grzb  2.32,15
6 Biedrzycka  Zuzia

200dow  2.33,24

50dow  31,47

50klas  41,15

100dow  1.08,70

100kl  1.28,37

7 Koczerba  Hanna

50grzb  dyskw.

50dow  31,06

50klas  40,43

100zm  1.21,41

50mot  35,10

8 Mątewska  Hanna

50grzb  40,17

50dow  35,04

100grzb  1.26,12

100zm  1.27,72

100klas  1.40,68

9 Banasik  Lena

50grzb  35,48

50dow  31,32

50kl  42,77

100grzb  1.20,70

100zm  1.21,53  3m
10 Sienkiewicz  Ignacy

200dow  2.10,57

50dow  27,35

200zm  2.31,05

200mot  2.40,45  1m

100dow  58,60

11 Juchno  Mikołaj

50grzb  31,40

100mot  1.13,45

50klas  36,40

100grzb  1.11,53

200grzb  2.34,27

 

12 Konik  Łukasz

50grzb  35,86

200klas  3.10,37

100grzb  1.21,64

100zm  1.17,93

100klas  1.26,96

13 Rzepecki  Mikołaj

200dow  2.33,10

50grzb  34,59

200zm  2.48,07

100grzb  1.16,06

100zm  1.15,69
14 Juchno  Jeremi

50grzb  37,60

50dow  32,99

100grzb  1.23,99

100zm  1.23,82

100dow  1.12,33

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat
Lublin, 13. – 15.12.2019

WYNIKI

Dziewcząt, 50m dowolny

28.SŁOWIK Martyna                              28.26                     534

 

Dziewcząt, 100m motylkowy

23.SŁOWIK Martyna                              1:10.40                  466

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

22.SŁOWIK Martyna                                30.55                   508

 

Dziewcząt, 200m zmienny

9.SŁOWIK Martyna                               2:27.13                   568   finał

10.SŁOWIK Martyna                             2:29.11                   545  elimimacje

 

Dziewcząt, 200m motylkowy

11.SŁOWIK Martyna                             2:33.87                   469

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Opole, 13. – 15.12.2019

WYNIKI

Dziewcząt, 50m dowolny

25.JANUSZKO Patrycja                   04              28.09              543

 

Chłopców, 50m klasyczny

6.LINARD Bartosz                           04               29.94             599 eliminacje

6.LINARD Bartosz                           04               29.78             609 Finał

 

Dziewcząt, 200m dowolny

19.JANUSZKO Patrycja                  04             2:13.20            569 eliminacje

16.JANUSZKO Patrycja                  04             2:12.45            579 Finał

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

19.JANUSZKO Patrycja                 04              1:17.06             529 eliminacje

12.JANUSZKO Patrycja                 04              1:16.39             544  Finał

 

Chłopców, 100m klasyczny

2.LINARD Bartosz                          04             1:03.76             663 Finał

2.LINARD Bartosz                          04             1:04.14             651 eliminacje

 

Chłopców, 200m zmienny

12.LINARD Bartosz                        04             2:11.95            573 eliminacje

 

Dziewcząt, 100m dowolny

18.JANUSZKO Patrycja                 04             1:01.12            555  eliminacje

16.JANUSZKO Patrycja                 04             1:01.10            556  Finał

 

Chłopców, 200m klasyczny

1.LINARD Bartosz                          04             2:16.40            683  Finał

2.LINARD Bartosz                          04             2:20.13            630  eliminacje

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE 30 LISTOPAD 2019 R.

WYNIKI

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2014 i młodsi

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Przepióra Maria 2015 0;52,16
2 Leśniewska Helena 2014 0;53,51
3 Młotek Julita 2014 1;11,45

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2014 i młodsi

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Biczyk Maksymilian 2014 0;43,16
2 Łopaciński Jan 2014 0;45,57
3 Machoń Filip 2014 0;50,81
4 Roman Czubak 2014 0;56,26
5 Kriukow Maksymilian 2014 1;02,42
6 Machoń Jerzy 2016 1;19,45

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Nadia Szymczyk 2013 0;34,06
2 Golon Izabela 2013 0;37,42

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Stegenka Hubert 2013 0;44,16
2 Strąk Nikodem 2013 0;44,44
3 Gustaw Adamczuk 2013 0;54,23

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kriukow Irina 2012 0;30,54
2 Bianka Mizera 2012 0;37,06
3 Srzedzińska Natalia 2012 0;37,45
4 Zofia Szeliga 2012 0;40,45
5 Półrolnik Helena 2012 0;42,52
6 Koladko Jagoda 2012 0;43,84
7 Aniela Sienkiewicz 2012 0;47,16
8 Kobiałka Natalia 2012 0;51,63

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2012 GK

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Tabor Ania 2012 0;49,39
2 Ania Mojsa 2012 0;56,99
3 Dynarek Natalia 2012 056,17

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Gebel Szymon 2012 0;21,23
2 Maraszkiewicz Aleksander 2012 0;27,48
3 Ołdakowski Mikołaj 2012 0;30,29
4 Jadachowski Michał 2012 0;31,75
5 Niżyński Piotr 2012 0;32,89
6 Lisowski Szymon 2012 0;33,80
7 Pstrokoński Alex 2012 0;54,48

25m.st.dowolnym – chłopców rocznik 2012 GK

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Skindzier Sebastian 2012 0;26,79
2 Mateusz Witek 2012 0;29,50
3 Kozioł Staś 2012 0;34,23
4 Krystian Bobis 2012 0;40,07
5 Jasiński Kacper 2012 0;42,69
6 Chyb Aleksander 2012 0;50,30
7 Wojdat Grzegorz 2012 0;57,54
8 Mokrzanowski Jakub 2012 1;07,58
9 Kytai Roman 2012 1;28,89
10 Zwoliński Norbert 2012 1;37,67

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kapitan Weronika 2011 0;24,72
2 Węcławiak Apolonia 2011 0;27,13
3 Górska Helena 2011 0;27,67
4 Cox Lidia 2011 0;29,02
5 Stegenka Wiktoria 2011 0;29,06
6 Kurnatowska Amelia 2011 0;31,39
7 Jędraszewska Julia 2011 0;56,20

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Mikołajczak Szymon 2011 0;24,32
2 Golon Leon 2011 0;25,07
3 Roszczyk Filip 2011 0;26,64
4 Niżyński Bartosz 2011 0;27,54
5 Głowacki Paweł 2011 0;29,07
6 Węsek Marcel 2011 0;30,87
7 Adamczuk Kornel 2011 0;31,64
8 Maniak Maks 2011 0;32,51
9 Biczyk Tymek 2011 0;33,63
10 Mysłek Kacper 2011 0;34,71
11 Wójcik Michał 2011 0;38,44
12 Bluj Tymoteusz 2011 0;38,48
13 Milewczyk Paweł 2011 0;43,21
14 Michnowski Maurycy 2011 0;54,02

25m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010       Rekreacia

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Łopacińska Karina 2010 0;21,94
2 Reizer Ewa 2010 0;23,47
3 Le Guern Marianna 2010 0;26,82
4 Sienkiewicz Marianna 2010 0;30,14
5 Patejuk Zuzanna 2010 0;33,57
6 Bombińska Aleksandra 2010 0;42,02

25m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010  Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Tola Swiątkiewicz 2010 0;21,82
2 Zofia Lisowska 2010 0;22,63
3 Rosadzińska Lena 2010 0;23,57
4 Zielak Antonina 2010 0;24,26
5 Osińska Nikola 2010 0;25,98
6 Kotowska Bogna 2010 0;29,63

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2010 Rekreacia

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kowalski Milan 2010 0;23,10
2 Boroń Tymon 2010 0;27,54
3 Pająk Piotr 2010 0;34,87
4 Wolski Stefan 2010 0;36,66

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2010 Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Plewa Aleksander 2010 0;19,78
2 Sławiński Ignacy 2010 0;23,92
3 Prześlakiewicz Filip 2010 0;24,90
4 Halicki Stanisław 2010 0;25,48
5 Hentka Alex 2010 0;26,40
6 Stolarski Radek 2010 0;27,73
7 Gołaszewski Tymon 2010 0;33,00
8 Kłos Franciszek 2010 0;40,98

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kamińska Laura 2009 0;20,82
2 Bosek Helena 2009 0;22,03
3 Misztal Maja 2009 0;23,94
4 Górska Gabriela 2009 0;25,14
5 Kamińska Pola 2009 0;31,80
6 Padamczyk Ewa 2009 0;33,02
7 Gołębiewska Amelia 2009 0;33,23
8 Garbarczyk Antonina 2009 0;36,91

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Jasienicka Gabrysia 2009 0;354,67
2 Januszko Łucja 2009 0;39,16
3 Rzepecka Matylda 2009 0;39,39
4 Soroko Wiktoria 2009 0;40,23
5 Stańczyk Natasza 2009 0;42,13
6 Szewczyk Aniela 2009 0;42,80

25 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2009  R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Oskar Burlak 2009 0;18,44
2 Armatys Krzysztof 2009 0;21,29
3 Szeliga Jakub 2009 0;25,23
4 Szymański Franciszek 2009 0;26,86

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2009 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Bluj Aleksander 2009 0;38,69
2 Kamiński Marcel 2009 0;54,86
3 Pachnik Dominik 2009 1;00,48
4 Bernaciak Sebastian 2009 1;04,98
5 Sobociński Adam 2009 1;16,48

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2008       R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Maja Gebel 2008 0;39,00
2 Klucz Zuzanna 2008 0;48,86
3 Wójcik Aleksandra 2008 0;53,27
4 Jadachowska Julia 2008 0;55,60
5 Pająk Zuzanna 2008 1;00,00

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2008 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Misiak Kalina 2008 0;33,53
2 Mątewska Hanna 2008 0;34,02
3 Plewa Dominika 2008 0;37,15
4 Kwiręg Antonina 2008 0;38,14
5 Jabłonkowska Amelia 2008 0;40,89

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2008 R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Boroń Maurycy 2008 0;39,07
2 Kinel Maciej 2008 0;44,45
3 Babicki Julian 2008 0;46,00
4 Styś Bartłomiej 2008 0;46,48
5 LeymańczykKacer 2008 0;56,00

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2008 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Juchno Jeremi 2008 0;32,54
2 Adam Matuszczak 2008 0;38,60

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Wiśniewska Aleksandra 2007 0;37,88
2 Le Guern Helena 2007 0;40,29
3 Pawlak Zuzanna 2007 0;43,88

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Biedrzycka Zuzanna 2007 0;30,65
2 Koczerba Hanna 2007 0;31,19
3 Pyzel Anastazja 2007 0;31,98

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2007 R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kujawski Antoni 2007 0;36,75
2 Pawlak Filip 2007 0;41,31
3 Młotek Marcel 2007 0;41,42
4 ,Zabdyr Piotr 2007 0;46,20
5 Chichłowski Kornel 2007 0;51,51
6 Jasienicki Juliusz 2007 0;58,13

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2006 i starsi, R

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Sołdaczuk Magdalena 2006 0;36,41
2 Wiśniewska Aleksandra 2006 0;41,04

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2006 i starsi,  W

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Czubak Maria 2006 0;29,10
2 Głowacka Weronika 2006 0;29,26
3 Mątewska Zofia 2006 0;29,90
4 Horszowska Jagna 2006 0;31,30

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2006 i 2005, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Stańczyk Łukasz 2006 0;29,26
2 Kriukow Aleksander 2006 0;32,02
3 Przepióra Maciej 2006 0;33,51
4 Babicki Stanisław 2006 0;35,42
5 Półrolnik Miłosz 2006 0;36,78

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2004 i starsi , rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Sołdaczuk Jakub 2003 0;26,89
2 Burlak Patryk 2003 0;28,46
3 Jerzak Michał 2001 0;28,67

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2006 i starsi, wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
2 Sienkiewicz Ignacy 2005 0;29,45
3 Rzepecki Mikołaj 2006 0;30,30
4 Konik Łukasz 2006 0;31,47
5 Misiak Bartłomiej 2006 0;33,02

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym 2012 i młodsi

Sztafeta Rodzinna  Góra Kalwaria 2x 25m. st.dowolnym

Miejsce Rodzina Czas
1 Gebel S. 0;42,56
2 Kriukow J 0;44,36
3 Lisowscy S 0;46,82
4 Golon I 0;48,56
5 Strąk 0;54,89
6 Mizera 0;55,07
7 Szymczyk 1;01,86
8 Półrolnik 1;02,67
9 Łopacińscy J 1;05,10
10 Stegenka H 1;05,16
11 Koladko 1;06,62
12 Biczyk M 1;09,50
13 Machoń F 1;12,64
14 Kriukow M 1;19,72
15 Adamczuk G 1;20,14
16 Pstrokońscy 1;21,57
17 Przepióra 1;26,32
18 Kobiałka 1;36,30

Sztafeta Rodzinna2 x 25m. st. Dowolnym,  Rekreacja

Miejsce Rodzina Czas
1 Sołdaczuk 0;29,50
2 Kriukow 0;30,39
3 Burlak 0;31,77
4 Gebel 0;32,82
5 Kujawscy 0;33,32
6 Styś 0;35,53
7 Wiśniewscy 0;35,80
8 Bosek 0;35,92
9 Zabdyr 0;37,58
10 Golon 0;37,59
11 Półrolnik 0;38,72
12 Kamińscy 0;39,02
13 Górscy II 0;41,45
14 Szymańscy 0;42,26
15 Górscy I 0;42,64
16 Boroń 0;43,64
17 Mikołajczak 0;44,02
18 Roszczyk 0;46,69
19 Mysłek 0;51,29
20 Łopacińska 0;50,16
21 Kurnatowscy 0;50,57
22 Stegenka 0;51,22
23 Patejuk 0;54,10
24 Adamczuk 0;54,83
25 Garbarczyk 0;57,33
26 Biczyk 1;00,48
27 Wolscy 1;06,76
28 Michnowski 1;12,73

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnymWYCZYN – IKS

Miejsce Rodzina Czas
1 Juchno 0;29,84
2 Mątewscy 0;30,02
3 Januszko 0;31,77
4 Misiak 0;32,26
5 Rzepeccy 0;32,45
6 Plewa 0;36,40
7 Matuszczak 0;37,52
8 Pyzel 0;38,26
9 Świątkiewicz 0;39,07
10 Lisowscy 0;40,60
11 Jasieniccy 0;42,33
12 Zielak 0;43,52
13 Stolarscy 0;44,89
14 Sławińscy 0;48,77
15 Hentke 0;50,67
16 Sobocińscy 0,59,45

SPONSORZY

Mikołajkowe zawody pływackie, 06.12.2020

ZOBACZ GALERIĘ

Wyniki

25 m. st. dowolnym – dziewcząt i chłopców rocznik 2015 i młodsi

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Michalina Piniewska 2015 0;47,07
2

Przepióra Maria

2015 0;52,61
3

Elżbieta Babicka

2015 1;20,61
4 Golon Magdalena

2016

1;33,29
5

Golon Kasia

2016 1;41,45

 

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2015r

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Przepióra 2015 134,37

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2014

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Helena Domańska

2014 0;41,17
2
Julia Młotek
2014 0;44,78
3

Katarzyna Tobała

2014 0;50,50
4 Aurelia Michnowska 2014 0;54,70

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2014

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Machoń  Filip 2014 0;31,92
2 Jan Łopaciński 2014 0;35,44
3 Biczyk Maksymilian 2014 0;39,10
4 Jan Zalewski 2014 0;41,29
5 Roman Czubak 2014 0;45,89
6 Kriukow Maksymilian 2014 0;47,20
7 Kapler Kajetan 2014 0;51,51
8 Ignacy Ambrozik 2014 0;51,73
9 Tymon Jarmuł 2014 0;58,12
10 Aleksamder Kalinowski 2014 1;00,00

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2014

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1

Domańscy

2014 0;55,20
2 Łopaciński 2014 0;56,83
3 Kriukow 2014 0;10,00
4 Machoń 2014 1;02,86
5

Tobała

2014 1;09,86
6 Jarmuł 2014 1;10,00
7 Michnowscy 2014 1;20,99
8 Kalinowski 2014 1;23,11

 

 

 

 

 

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Golon Izabela 2013 0;24,64
2

Nadia Szymczyk

2013 0;33,82
3

Zofia Antczak

2013 0;44,46
4

Łucja Ołdakowska

2013 0;45,88

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Strąk Nikodem
2013 0;39,18
2

Antoni Kłos

2013 0;41,60
3
Jan Morawski
2013 1;07,70

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2013

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1

Golon

2013 0;41,42
2 Strąk 2013 0;47,73
3 Szymczyk 2013 0;50,20
4 Antczak 2013 1;08,24

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Constance Le Guern 2012 0;24,54
2
Irina Kriukowa
2012 0;29,86
3 Wiktoria Vyshynska 2012 0;30,89
4

Natalia Kuźbiel

2012 0;34,16
5

Suliga Izabela

2012 0;34,54
6
Maja Karaś
2012 0;37,77
7

Kobiałka Natalia

2012 0;38,97
8

Jagoda Koładko

2012 0;40,20
9 Jaworska Hania 2012 0;52,99

 

25m.st.dowolnym – chłopców rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Gebel Szymon 2012 0;21,02
2 Lisowski Szymon 2012 0;23,80
3 Mikołaj Ołdakowski 2012 0;25,82
4 Ignacy Piniewski 2013 0;26,16
5 Aleksander Kosiński 2012 0;26,40
6

Kapler Kosma

2012 0;31,70
7

Antoni Zalewski

2012 0;32,02
8 Jadachowski Michał 2012 0;32,76
9 Franciszek Ostrowski 2012 0;34,84
10

Maciej Puszerkiewicz

2012 0;35,15
11 Wójcik Adam 2012 0;38,89
12 Jakub Wydrzyński 2012 0;41,51
13 Bartłomiej Madejak 2012 0;43,16

 

 

 

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2012

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1

Gebel

2012 0;38,45
2 Lisowski 2012 0;38,70
3 Le Guern 2012 0;41,70
4 Kriukowa 2012 0;43,48
5 Vyshynska 2012 0;57,89
6 Puszerkiewicz 2012 0;58,70
7 Kapler 2012 1;00,20
8 Koładko 2012 1;01,92
9 Madejak 2012 1;06,19
10 Jaworscy 2012 1;11,92

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kapitan Weronika 2011 0;19,36
2

Górska Helena

2011 0;23,36
3

Aleksandra Daniszewska

2011 0;25,13
4

Zofia Żbikowska

2011 0;29,36
5

Helena Ambrozik

2011 0;38,39

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Golon Leon

2011 0;21,23
2 Stanisław Domański 2011 0;22,23
3

Bluj Tymoteusz

2011 0;29,08
4 Biczyk Tymek 2011 0;29,70
5

Mysłek Kacper

2011 0;30,80
6 Batonyi Marcel 2011 0;34,26
7 Wójcik Michał 2011 0;35,13
8

Michnowski  Maurycy

2011 0;35,30

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2011

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Kapitan 2011 0;33,36
2 Golon 2011 0;36,39
3 Domański 2011 0;38,32
4 Daniszewscy 2011 0;43,13
5

Górska

2011 0;57,89
6 Mysłek 2011 0;48,02
7 Michnowski 2011 1;02,08
8

Bastonyi

2011 1;06,47

25m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Reizer Ewa
2010 0;20,02
2

Kosińska Antonina

2010 0;20,23
3

Le Guern Marianna

2010 0;23,00
4

Laura Ziemlewska

2010 0;29,37

 

 

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2010  rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Szymon Bernat 2010 0;19,60
2

Adrian Szewczyk

2010 0;20,04
3

Jeremi Piekarniak

2010 0;20,18
4 Aleksander Górecki 2010 0;20,23
5 Wolski Stefan 2010 0;26,02
6

Marcel Depner

2010 0;28,37

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2011 rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1
Reizer
2010 0;41,54
2 Szewczyk 2010 0;41,54
3
Le Guern
2010 0;45,41

50m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Zofia Lisowska

2010 0;40,00
2 Rosadzińska Lena 2010 0;41,70
3 Łopacińska Karina 2010 0;44,92
4

Tola Swiątkiewicz

2010 0;45,30
5 Osińska Nikola 2010 0;48,03
6

Sienkiewicz Marianna

2010 0;59,02
7

Lena Granecka

2010 1;12,54
8

Oliwia Malec

2010 1;19,52

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2010 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Plewa Aleksander

2010 0;39,32
2 Halicki Stanisław 2010 0;41,07
3 Filip Prześlakiewicz

2010

0;41,57
4 Stolarski Radek 2010 0;43,76
5 Gałek Adam 2010 0;46,34
6 Hentka Alex

2010

0;49,13
7 Kacper Szczepaniak 2010 0;58,84

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1
Plewa
2010 0;35,12
2
Lisowscy
2010 0;35,42
3 Świątkiewicz 2010 0;36,07
4 Łopacińska 2010 0;36,20
5

Gałek

2010 0;38,18
6
Sienkiewicz
2010 0;39,88
7
Graneccy
2010 0;40,89
8 Rosadzińska 2010 0;42,00
9
Malec
2010 0;50,86

 

 

 

 

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Bosek Helena

2009 0;39,67
2

Kujawska Ela

2009 0;44,95
3

Kaja Kulik

2009 0;45,16
4

Bianka Wójcicka

2009 0;50,39
5

Maria Pecyna

2009 0;51,09
6 Walczak Hania 2009 0;52,88
7

Górska Gabriela

2009 0;53,16
8

Gołębiewska Amelia

2009 0;57,63
9

Garbarczyk Antonina

2009 0;58,51
10

Kuźbiek Emilia

2009 0;59,76

 

50 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2009  rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Oskar Burlak 2009 0;37,45
2 Szymański Franciszek 2009 0;53,05

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1
Burlak
2010 0;30,70
2
Pecyna
2010 0;33,26
3 Bosek 2010 0;33,26
4 Kujawscy 2010 0;37,95
5

Kulik

2010 0;38,84
6
Szymańscy
2010 0;39,82
7
Wójciccy
2010 0;41,02
8
Górscy
2010 0;41,51
9 Garbarczyk 2010 0;48,83

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Jasienicka Gabrysia

2009 0;34,71
2

Matylda Rzepecka

2009 0;37,86
3 Pyszkowska Julia 2009 0;41,40

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Bluj Aleksander

2009 0;33,00
2

Klejmanow Alex

2009 0;37,57
3 Bernaciak Sebastian 2009 0;56,26

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Rzepeccy 2009 0;31,60
2 Bernaciak 2009 0;39,16

 

 

 

 

 

 

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2008 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Maja Gebel

2008 0;36,57
2

Daniszewska Gabriela

2008 0;43,42
3

Wójcik Aleksandra

2008 0;48,17
4

Jadachowska Julia

2008 0;48,95
5

Hresiukiewicz Emilia

2008 0;49,09

50 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2008 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Trąbiński Stefan

2008 0;34,43
2

Mamczaerk Witek

2008 0;41,86
3

Styś Bartłomiej

2008 0;42,74
4

Babicki Julian

2008 0;43,05

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Gebel 2008 0;33,51
2 Daniszewska 2008 0;33,54
3 Styś 2008 0;34,58

50 m. st. dowolnym – dziewcząt  rocznik 2008 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Plewa Dominika

2008 0;34,73
2

Kwiręg Antonina

2008 0;37,10

50 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2008 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Juchno Jeremi

2008 0;30,02
2

Adam Matuszczak

2008 0;34,67
3

Soćko Maksymilian

2008 0;35,57

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Juchno 2008 0;34,82
2 Matuszczak 2008 0;34,86

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Wiśniewska Aleksandra

2008 0;35,80
2

Le Guern Helena

2008 0;37,48

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Pyzel Anastazja

2007 0;32,00

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2007 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Kujawski Antoni

2007 0;32,00

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Kujawscy 2007 0;32,75

 

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Pyzel 2007 0;36,70

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2006 i starsi, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Linard Ola

2002

0;33,89
2

Lipska Maja

2003

0;34,57
3
Sołdaczuk Magdalena

2005

0;36,10
4
Katarzyna Stańczyk

2005

0;41,47

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2006/2005, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Stańczyk Łukasz

2006

0;27,68
2
Kriukow Aleksander

2006

0;30,82
3 Przepióra Maciej

2006

0;32,26
4 Półrolnik Miłosz

2006

0;32,71
5

Babicki Stanisław

2005

0;34,85

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2003 i starsi, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Sołdaczuk Jakub

2003

0;26,60
2 Burlak Patryk

2003

0;27,51

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Burlak 2003 0;28,26
2 Sołdaczuk 2003 0;39,39
3 Kriukow 2006 0;29,41
4 Stańczyk 2006 0;31,70

25 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2012 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Tabor Ania

2006

0;31,95
2
Kulawiak Julia

2006

0;42,00
3 Kabulska Zofia

2006

0;45,13

25 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2012 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Skindzier Sebastian

2012

0;25,57
2
Ptak Maksymilian

2012

0;32,32
3 Kozioł Staś

2012

0;33,39
4

Witek Mateusz

2012

0;34,10
5 Jabłoński Mateusz

2012

0;35,61
6 Grzegorz Wojdat

2012

0;38,33
7

Aleksander Chyb

2012

0;38,73
8

Norbert Zwoliński

2012

0;47,10
9 Mokrzanowski Jakub

2012

0;56,40
10 Świątkiewicz Czarek

2012

0;57,42
11 Rolski Mariusz  PK

2011

0;33,76

 

 

25 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2013 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Zofia Matyjek

2013

0;57,42
2 Murawska Martynas

2013

1;31,20

25 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2013 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Rolski Staś

2013

0;43,80
2 Kamusiński Filip

2013

0;46,29
3 Fedoruk Bartosz

2013

0;50,57
4
Sypiąński Adam

2013

0;56,29
5 Kozioł Julian

2013

0;57,64
6

Puczkowski Marcel

2013

1;30,48
7 Światkiewicz Filip

2013

2;46,66

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m.st. Dowolnym  2012r.  Góra Kalwaria

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Skindzier 2012 0;46,51
2 Ptak

2012

0;51,83
3 Tabor 2012 0;53,45
4 Witek 2012 0;57,80
5 Kozioł 2012 0;58,86
6 Chyb 2012 1;05,95
7 Kabulska

2012

1;05,12
8

Zwolińscy

2012

1;17,10
9

Świątkiewicz

2012

1;35,06

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m.st. Dowolnym  2013r.  Góra Kalwaria

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Fedoruk

2013

1;04,59
2 Kozioł

2013

1;21,85
3 Rolscy

2013

1;22,70
4 Matyjek

2013

1;27,29
5 Sypiąńscy

2013

2;15,51

 

 

 

 

 

 

 

 

OTWARTE JESIENNE MISTRZOSTWA OKRĘGU WARSZAWSKO-MAZOWIECKIEGO Pruszków, 15.11.2019

Kobiet, 50m dowolny

2.JANUSZKO, Patrycja            04                        28.66                512

2.SŁOWIK, Martyna                 03                        28.71                509

15.BROŻYNA, Alicja                04                        32.02                367

 

Mężczyzn, 50m dowolny

12.SIENKIEWICZ, Ignacy         05                       28.23                369

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

1.LINARD, Bartosz                   04                       31.16                  532

10.JUCHNO, Mikołaj                05                       37.27                  310

 

Kobiet, 100m motylkowy

3.SŁOWIK, Martyna                 03                     1:09.70                 480

 

Kobiet, 200m dowolny

4.BROŻYNA, Alicja                  04                     2:28.38                 412

 

Mężczyzn, 200m dowolny

SIENKIEWICZ, Ignacy             05                     2:12.42                 422

 

Kobiet, 100m klasyczny

3.JANUSZKO, Patrycja            04                     1:19.62                 480

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

2.LINARD, Bartosz                   04                    1:06.10                  595

 

Kobiet, 50m motylkowy

3.SŁOWIK, Martyna                  03                       31.10                 481

6.JANUSZKO, Patrycja             04                       31.29                 473

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

5.JUCHNO, Mikołaj                   05                       33.09                 302

 

Kobiet, 100m dowolny

8.BROŻYNA, Alicja                   04                     1:10.19                366

 

Mężczyzn, 100m dowolny

14.SIENKIEWICZ, Ignacy         05                     1:00.09                418

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

1.LINARD, Bartosz                   04                      2:22.63                597

 

Mężczyzn, 200m motylkowy

7.SIENKIEWICZ, Ignacy           05                     2:41.35                301

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

5.JUCHNO, Mikołaj                   05                     1:12.42                307

 

Kobiet, 200m zmienny

1.SŁOWIK, Martyna                03                      2:34.48                  490

6.BROŻYNA, Alicja                 04                      2:51.96                  355

 

Mężczyzn, 200m zmienny

2.LINARD, Bartosz                 04                      2:14.66                  539

Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters Łódź, 15-17.11.2019

Mężczyzn, 100m dowolny

2.Pecyna Maciej                      99                    52.55

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

2.Pecyna Maciej                      99                   26.17

 

Mężczyzn, 200m dowolny

1.Pecyna Maciej                      99                1:58.59

Arena Grand Prix Puchar Polski, Łódź 09-10.11.2019

Kobiet, 50m dowolny

46.SŁOWIK Martyna                        03                28.11                542

49.JANUSZKO Patrycja                   04                28.17                539

 

Mężczyzn, 50m dowolny

142.SIENKIEWICZ Ignacy               05                27.84                385

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

11.LINARD Bartosz                          04              2:22.74               596

 

Kobiet, 100m motylkowy

50.SŁOWIK Martyna                         03             1:09.54               484

 

Mężczyzn, 800m dowolny

76.SIENKIEWICZ Ignacy                  05             9:28.18               475

 

Kobiet, 100m dowolny

28.JANUSZKO Patrycja                    04            1:00.39                576

49.SŁOWIK Martyna                         03            1:02.41                521

 

Mężczyzn, 100m dowolny

145.SIENKIEWICZ Ignacy                 05            1:01.03                399

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

19.LINARD Bartosz                           04                30.38               574

 

Kobiet, 200m motylkowy

24.SŁOWIK Martyna                         03             2:32.62               481

 

Kobiet, 200m zmienny

36.JANUSZKO Patrycja                    04             2:32.07               514

 

Mężczyzn, 200m zmienny

24.LINARD Bartosz                           04            2:12.67                564

 

Mężczyzn, 400m dowolny

97.SIENKIEWICZ Ignacy                   05           4:38.74                 441

 

Kobiet, 200m dowolny

30.JANUSZKO Patrycja                     04           2:13.32                 568

 

Mężczyzn, 200m dowolny

78.LINARD Bartosz                            04           2:01.87                 542

131.SIENKIEWICZ Ignacy                 05           2:11.65                 430

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

16.LINARD Bartosz                           04           1:06.92                  573

 

Kobiet, 50m motylkowy

44.SŁOWIK Martyna                         03              31.83                  449

 

Kobiet, 100m zmienny

32.JANUSZKO Patrycja                 04              1:11.64                  490

Sochaczew 11.11.2019

 

lp Nazwisko, imię I START II START III START
1 Horszowska  Jagna 100 dow     1.09,91 100 klas     1.38,69
2 Mątewska  Zofia 100 dow     1.07,40 100 grzb     1.11,74
3 Czubak  Maria 100 dow     1.03,92 100 grzb     1.12,62
4 Głowacka  Weronika 100 klas     1.19,03 100 mot     1.09,90
5 Koczerba  Hanna 100 dow     1.15,16 100 klas     1.34,62
6 Mątewska  Hanna 50 dow     35,77 50 klas     45,45 50 grzb     41,34
7 Banasik  Lena 50 dow     31,56 50 klas     43,19 50 grzb     36,32
8 Ławrynowicz  Wład 50 dow     38,79 50 klas     51,02 50 grzb     46,89
9 Matuszczak  Adam 50 dow     40,06 50 klas     54,99 50 grzb     48,29
10 Plewa  Dominika 50 dow     38,59 50 grzb     47,95 50 mot     52,46
11 Jasienicka  Gabrysia 50 dow     36,21 50 grzb     46,89 50 mot     42,22
12 Soroko  Wiktoria 50 dow     40,53 50 grzb     48,84 50 mot     51,02
13 Pasiut  Kinga 50 dow     46,55 50 klas     1.00,66 50 grzb     55,73
14 Januszko  Łucja 50 dow     43,00 50 klas     50,74 50 mot     48,45
15 Bluj  Aleksander 50 dow     38,42 50 klas     55,28 50 mot     46,90
16 Plewa  Aleksander 50 dow    41,46 50 grzb     52,32 50 mot     42,97
17 Sławiński  Ignacy 50 dow     52,51 50 klas     1.05,48 50 grzb   1.00,38
18 Lisowski  Wojciech 50 dow     51,67 50 klas     1.16,07 50 grzb     57,59