Mikołajkowe zawody pływackie, 06.12.2020

ZOBACZ GALERIĘ

Wyniki

25 m. st. dowolnym – dziewcząt i chłopców rocznik 2015 i młodsi

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Michalina Piniewska 2015 0;47,07
2

Przepióra Maria

2015 0;52,61
3

Elżbieta Babicka

2015 1;20,61
4 Golon Magdalena

2016

1;33,29
5

Golon Kasia

2016 1;41,45

 

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2015r

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Przepióra 2015 134,37

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2014

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Helena Domańska

2014 0;41,17
2
Julia Młotek
2014 0;44,78
3

Katarzyna Tobała

2014 0;50,50
4 Aurelia Michnowska 2014 0;54,70

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2014

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Machoń  Filip 2014 0;31,92
2 Jan Łopaciński 2014 0;35,44
3 Biczyk Maksymilian 2014 0;39,10
4 Jan Zalewski 2014 0;41,29
5 Roman Czubak 2014 0;45,89
6 Kriukow Maksymilian 2014 0;47,20
7 Kapler Kajetan 2014 0;51,51
8 Ignacy Ambrozik 2014 0;51,73
9 Tymon Jarmuł 2014 0;58,12
10 Aleksamder Kalinowski 2014 1;00,00

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2014

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1

Domańscy

2014 0;55,20
2 Łopaciński 2014 0;56,83
3 Kriukow 2014 0;10,00
4 Machoń 2014 1;02,86
5

Tobała

2014 1;09,86
6 Jarmuł 2014 1;10,00
7 Michnowscy 2014 1;20,99
8 Kalinowski 2014 1;23,11

 

 

 

 

 

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Golon Izabela 2013 0;24,64
2

Nadia Szymczyk

2013 0;33,82
3

Zofia Antczak

2013 0;44,46
4

Łucja Ołdakowska

2013 0;45,88

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2013

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Strąk Nikodem
2013 0;39,18
2

Antoni Kłos

2013 0;41,60
3
Jan Morawski
2013 1;07,70

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2013

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1

Golon

2013 0;41,42
2 Strąk 2013 0;47,73
3 Szymczyk 2013 0;50,20
4 Antczak 2013 1;08,24

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Constance Le Guern 2012 0;24,54
2
Irina Kriukowa
2012 0;29,86
3 Wiktoria Vyshynska 2012 0;30,89
4

Natalia Kuźbiel

2012 0;34,16
5

Suliga Izabela

2012 0;34,54
6
Maja Karaś
2012 0;37,77
7

Kobiałka Natalia

2012 0;38,97
8

Jagoda Koładko

2012 0;40,20
9 Jaworska Hania 2012 0;52,99

 

25m.st.dowolnym – chłopców rocznik 2012

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Gebel Szymon 2012 0;21,02
2 Lisowski Szymon 2012 0;23,80
3 Mikołaj Ołdakowski 2012 0;25,82
4 Ignacy Piniewski 2013 0;26,16
5 Aleksander Kosiński 2012 0;26,40
6

Kapler Kosma

2012 0;31,70
7

Antoni Zalewski

2012 0;32,02
8 Jadachowski Michał 2012 0;32,76
9 Franciszek Ostrowski 2012 0;34,84
10

Maciej Puszerkiewicz

2012 0;35,15
11 Wójcik Adam 2012 0;38,89
12 Jakub Wydrzyński 2012 0;41,51
13 Bartłomiej Madejak 2012 0;43,16

 

 

 

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2012

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1

Gebel

2012 0;38,45
2 Lisowski 2012 0;38,70
3 Le Guern 2012 0;41,70
4 Kriukowa 2012 0;43,48
5 Vyshynska 2012 0;57,89
6 Puszerkiewicz 2012 0;58,70
7 Kapler 2012 1;00,20
8 Koładko 2012 1;01,92
9 Madejak 2012 1;06,19
10 Jaworscy 2012 1;11,92

25m.st.dowolnym – dziewcząt rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Kapitan Weronika 2011 0;19,36
2

Górska Helena

2011 0;23,36
3

Aleksandra Daniszewska

2011 0;25,13
4

Zofia Żbikowska

2011 0;29,36
5

Helena Ambrozik

2011 0;38,39

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2011

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Golon Leon

2011 0;21,23
2 Stanisław Domański 2011 0;22,23
3

Bluj Tymoteusz

2011 0;29,08
4 Biczyk Tymek 2011 0;29,70
5

Mysłek Kacper

2011 0;30,80
6 Batonyi Marcel 2011 0;34,26
7 Wójcik Michał 2011 0;35,13
8

Michnowski  Maurycy

2011 0;35,30

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2011

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Kapitan 2011 0;33,36
2 Golon 2011 0;36,39
3 Domański 2011 0;38,32
4 Daniszewscy 2011 0;43,13
5

Górska

2011 0;57,89
6 Mysłek 2011 0;48,02
7 Michnowski 2011 1;02,08
8

Bastonyi

2011 1;06,47

25m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Reizer Ewa
2010 0;20,02
2

Kosińska Antonina

2010 0;20,23
3

Le Guern Marianna

2010 0;23,00
4

Laura Ziemlewska

2010 0;29,37

 

 

25 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2010  rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Szymon Bernat 2010 0;19,60
2

Adrian Szewczyk

2010 0;20,04
3

Jeremi Piekarniak

2010 0;20,18
4 Aleksander Górecki 2010 0;20,23
5 Wolski Stefan 2010 0;26,02
6

Marcel Depner

2010 0;28,37

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym 2011 rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1
Reizer
2010 0;41,54
2 Szewczyk 2010 0;41,54
3
Le Guern
2010 0;45,41

50m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2010 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Zofia Lisowska

2010 0;40,00
2 Rosadzińska Lena 2010 0;41,70
3 Łopacińska Karina 2010 0;44,92
4

Tola Swiątkiewicz

2010 0;45,30
5 Osińska Nikola 2010 0;48,03
6

Sienkiewicz Marianna

2010 0;59,02
7

Lena Granecka

2010 1;12,54
8

Oliwia Malec

2010 1;19,52

50 m. st. dowolnym – chłopców rocznik 2010 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Plewa Aleksander

2010 0;39,32
2 Halicki Stanisław 2010 0;41,07
3 Filip Prześlakiewicz

2010

0;41,57
4 Stolarski Radek 2010 0;43,76
5 Gałek Adam 2010 0;46,34
6 Hentka Alex

2010

0;49,13
7 Kacper Szczepaniak 2010 0;58,84

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1
Plewa
2010 0;35,12
2
Lisowscy
2010 0;35,42
3 Świątkiewicz 2010 0;36,07
4 Łopacińska 2010 0;36,20
5

Gałek

2010 0;38,18
6
Sienkiewicz
2010 0;39,88
7
Graneccy
2010 0;40,89
8 Rosadzińska 2010 0;42,00
9
Malec
2010 0;50,86

 

 

 

 

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Bosek Helena

2009 0;39,67
2

Kujawska Ela

2009 0;44,95
3

Kaja Kulik

2009 0;45,16
4

Bianka Wójcicka

2009 0;50,39
5

Maria Pecyna

2009 0;51,09
6 Walczak Hania 2009 0;52,88
7

Górska Gabriela

2009 0;53,16
8

Gołębiewska Amelia

2009 0;57,63
9

Garbarczyk Antonina

2009 0;58,51
10

Kuźbiek Emilia

2009 0;59,76

 

50 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2009  rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Oskar Burlak 2009 0;37,45
2 Szymański Franciszek 2009 0;53,05

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1
Burlak
2010 0;30,70
2
Pecyna
2010 0;33,26
3 Bosek 2010 0;33,26
4 Kujawscy 2010 0;37,95
5

Kulik

2010 0;38,84
6
Szymańscy
2010 0;39,82
7
Wójciccy
2010 0;41,02
8
Górscy
2010 0;41,51
9 Garbarczyk 2010 0;48,83

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Jasienicka Gabrysia

2009 0;34,71
2

Matylda Rzepecka

2009 0;37,86
3 Pyszkowska Julia 2009 0;41,40

25 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2009  Wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Bluj Aleksander

2009 0;33,00
2

Klejmanow Alex

2009 0;37,57
3 Bernaciak Sebastian 2009 0;56,26

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Rzepeccy 2009 0;31,60
2 Bernaciak 2009 0;39,16

 

 

 

 

 

 

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2008 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Maja Gebel

2008 0;36,57
2

Daniszewska Gabriela

2008 0;43,42
3

Wójcik Aleksandra

2008 0;48,17
4

Jadachowska Julia

2008 0;48,95
5

Hresiukiewicz Emilia

2008 0;49,09

50 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2008 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Trąbiński Stefan

2008 0;34,43
2

Mamczaerk Witek

2008 0;41,86
3

Styś Bartłomiej

2008 0;42,74
4

Babicki Julian

2008 0;43,05

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Gebel 2008 0;33,51
2 Daniszewska 2008 0;33,54
3 Styś 2008 0;34,58

50 m. st. dowolnym – dziewcząt  rocznik 2008 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Plewa Dominika

2008 0;34,73
2

Kwiręg Antonina

2008 0;37,10

50 m. st. dowolnym – chłopców  rocznik 2008 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Juchno Jeremi

2008 0;30,02
2

Adam Matuszczak

2008 0;34,67
3

Soćko Maksymilian

2008 0;35,57

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym wyczyn

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Juchno 2008 0;34,82
2 Matuszczak 2008 0;34,86

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Wiśniewska Aleksandra

2008 0;35,80
2

Le Guern Helena

2008 0;37,48

50 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2007 wyczyn

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Pyzel Anastazja

2007 0;32,00

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2007 rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Kujawski Antoni

2007 0;32,00

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Kujawscy 2007 0;32,75

 

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. Dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Pyzel 2007 0;36,70

50 m. st. dowolnym – dziewcząt rocznik 2006 i starsi, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Linard Ola

2002

0;33,89
2

Lipska Maja

2003

0;34,57
3
Sołdaczuk Magdalena

2005

0;36,10
4
Katarzyna Stańczyk

2005

0;41,47

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2006/2005, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Stańczyk Łukasz

2006

0;27,68
2
Kriukow Aleksander

2006

0;30,82
3 Przepióra Maciej

2006

0;32,26
4 Półrolnik Miłosz

2006

0;32,71
5

Babicki Stanisław

2005

0;34,85

50 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2003 i starsi, rekreacja

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Sołdaczuk Jakub

2003

0;26,60
2 Burlak Patryk

2003

0;27,51

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m. st. dowolnym rekreacja

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Burlak 2003 0;28,26
2 Sołdaczuk 2003 0;39,39
3 Kriukow 2006 0;29,41
4 Stańczyk 2006 0;31,70

25 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2012 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Tabor Ania

2006

0;31,95
2
Kulawiak Julia

2006

0;42,00
3 Kabulska Zofia

2006

0;45,13

25 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2012 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1
Skindzier Sebastian

2012

0;25,57
2
Ptak Maksymilian

2012

0;32,32
3 Kozioł Staś

2012

0;33,39
4

Witek Mateusz

2012

0;34,10
5 Jabłoński Mateusz

2012

0;35,61
6 Grzegorz Wojdat

2012

0;38,33
7

Aleksander Chyb

2012

0;38,73
8

Norbert Zwoliński

2012

0;47,10
9 Mokrzanowski Jakub

2012

0;56,40
10 Świątkiewicz Czarek

2012

0;57,42
11 Rolski Mariusz  PK

2011

0;33,76

 

 

25 m. st. dowolnym –  dziewcząt rocznik 2013 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1 Zofia Matyjek

2013

0;57,42
2 Murawska Martynas

2013

1;31,20

25 m. st. dowolnym –  chłopców rocznik 2013 Góra Kalwaria

Miejsce Nazwisko imię Rok ur. Czas
1

Rolski Staś

2013

0;43,80
2 Kamusiński Filip

2013

0;46,29
3 Fedoruk Bartosz

2013

0;50,57
4
Sypiąński Adam

2013

0;56,29
5 Kozioł Julian

2013

0;57,64
6

Puczkowski Marcel

2013

1;30,48
7 Światkiewicz Filip

2013

2;46,66

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m.st. Dowolnym  2012r.  Góra Kalwaria

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Skindzier 2012 0;46,51
2 Ptak

2012

0;51,83
3 Tabor 2012 0;53,45
4 Witek 2012 0;57,80
5 Kozioł 2012 0;58,86
6 Chyb 2012 1;05,95
7 Kabulska

2012

1;05,12
8

Zwolińscy

2012

1;17,10
9

Świątkiewicz

2012

1;35,06

Sztafeta Rodzinna 2 x 25m.st. Dowolnym  2013r.  Góra Kalwaria

Miejsce Rodzina Rok ur. Czas
1 Fedoruk

2013

1;04,59
2 Kozioł

2013

1;21,85
3 Rolscy

2013

1;22,70
4 Matyjek

2013

1;27,29
5 Sypiąńscy

2013

2;15,51