XIII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Warszawa, 22.11.2020

Kobiet, 4 x 50m dowolny

  1. IKS Konstancin 1 IKS Konstancin  2:38.98 206

KAPITAN, Weronika       11           45.30                     JASIENICKA, Gabriela    9           35.94

LISOWSKA, Zofia             10           41.81                     MĄTEWSKA, Hanna       8           35.93

Mężczyzn, 4 x 50m dowolny

  1. IKS Konstancin 1 IKS Konstancin  2:35.19 146

GOLON, Leon                  11                                          BLUJ, Aleksander            9

PLEWA, Aleksander       10                                          JUCHNO, Jeremi              8

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

  1. PLEWA, Dominika 8             IKS Konstancin  37.01     285

 

Chłopców, 50m motylkowy

  1. BLUJ, Aleksander 9             IKS Konstancin  38.21     184

 

  1. JUCHNO, Jerem 8                           IKS Konstancin  35.01     239

DQ  MATUSZCZAK, Adam    8             IKS Konstancin  41.59

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

  1. KAPITAN, Weronika  11           IKS Konstancin  49.52     139
  2. COX, Lidia                 11           IKS Konstancin  57.50     88
  3. ŻBIKOWSKA, Zofia    11           IKS Konstancin  1:06.62 57
  4. LISOWSKA, Zofia      10           IKS Konstancin  44.97     185

 

 

Chłopców, 50m grzbietowy

  1. GOLON, Leon            11           IKS Konstancin  1:03.86 42
  2. PLEWA, Aleksander 10           IKS Konstancin  45.83     113
  3. HALICKI, Stanisław 10           IKS Konstancin  52.40     76

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

DYSKW.               MĄTEWSKA, Hanna       8             IKS Konstancin  1:24.84                 40.57     44.27

DYSKW.               KWIRĘG, Antonina         8             IKS Konstancin  1:40.71                 47.22     53.49

 

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. ŁAWRYNOWICZ, Władysław 8             IKS Konstancin  1:29.81 161

 

Dziewcząt, 50m dowolny

  1. KAPITAN, Weronika       11           IKS Konstancin     46.06  123
  2. COX, Lidia                      11           IKS Konstancin  52.67     82
  3. ŻBIKOWSKA, Zofia        11           IKS Konstancin  1:08.06 38
  4. LISOWSKA, Zofia          10           IKS Konstancin      43.58 145
  5. JASIENICKA, Gabriela    9        IKS Konstancin     36.17  254

 

Chłopców, 50m dowolny

  1. GOLON, Leon                 11           IKS Konstancin  53.07     55
  2. HALICKI, Stanisław       10           IKS Konstancin  44.99     91
  3. BLUJ, Aleksander           9             IKS Konstancin       35.10                19

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. PLEWA, Dominika 8             IKS Konstancin  1:19.89 248
  2. KWIRĘG, Antonina 8             IKS Konstancin  1:30.05 173

 

Chłopców, 100m dowolny

  1. JUCHNO, Jeremi                        8             IKS Konstancin  1:10.92 254
  2. ŁAWRYNOWICZ, Władysław      8             IKS Konstancin  1:24.71 149
  3. MATUSZCZAK, Adam                 8             IKS Konstancin  1:26.40 140

 

Dziewcząt, 50m klasyczny

  1. JASIENICKA, Gabriela 9             IKS Konstancin  46.85     226

 

Chłopców, 50m klasyczny

  1. PLEWA, Aleksander 10           IKS Konstancin  56.50     89

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

5.            MĄTEWSKA, Hanna       8             IKS Konstancin  1:35.19 281