XIII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Warszawa, 22.11.2020

Kobiet, 4 x 50m dowolny

8. IKS Konstancin 1 IKS Konstancin 2:38.98 206

 

KAPITAN, Weronika
LISOWSKA, Zofia
11
10
45.30
41.81
JASIENICKA, Gabriela
MĄTEWSKA, Hanna
09
08
35.94
35.93

Mężczyzn, 4 x 50m dowolny

7. IKS Konstancin 1 IKS Konstancin 2:35.19 146

 

GOLON, Leon
PLEWA, Aleksander
11
10
BLUJ, Aleksander
JUCHNO, Jeremi
09
08

 

Dziewcząt, 50m motylkowy

6. PLEWA, Dominika 08 IKS Konstancin 37.01 285

 

Chłopców, 50m motylkowy

2. BLUJ, Aleksander 09 IKS Konstancin 38.21 184

 

     4. JUCHNO, Jerem 08 IKS Konstancin 35.01 239
DQ      . MATUSZCZAK, Adam 08 IKS Konstancin 41.59

 

Dziewcząt, 50m grzbietowy

6. KAPITAN, Weronika                11 IKS Konstancin 49.52 139
10. COX, Lidia 11 IKS Konstancin 57.50 88
12. ŻBIKOWSKA, Zofia 11 IKS Konstancin 1:06.62 57
4. LISOWSKA, Zofia 10 IKS Konstancin 44.97 185

 

Chłopców, 50m grzbietowy

9. GOLON, Leon 11 IKS Konstancin 1:03.86 42
6. PLEWA, Aleksander 10 IKS Konstancin 45.83 113
8. HALICKI, Stanisław 10 IKS Konstancin 52.40 76

 

Dziewcząt, 100m grzbietowy

DYSKW. MĄTEWSKA, Hanna 08 IKS Konstancin 1:24.84 40.57 44.27
DYSKW. KWIRĘG, Antonina 08 IKS Konstancin 1:40.71 47.22 53.49

 

Chłopców, 100m grzbietowy

8. ŁAWRYNOWICZ, Władysław 08 IKS Konstancin 1:29.81 161

 

Dziewcząt, 50m dowolny

5. KAPITAN, Weronika 11 IKS Konstancin    46.06 123
10. COX, Lidia 11 IKS Konstancin 52.67      82
11. ŻBIKOWSKA, Zofia 11 IKS Konstancin 1:08.06      38
10. LISOWSKA, Zofia 10 IKS Konstancin     43.58 145
           11. JASIENICKA, Gabriela 09 IKS Konstancin    36.17 254

Chłopców, 50m dowolny

14. GOLON, Leon 11 IKS Konstancin 53.07 55
10. HALICKI, Stanisław 10 IKS Konstancin 44.99 91
5. BLUJ, Aleksander 09 IKS Konstancin      35.10   19

 

Dziewcząt, 100m dowolny

5. PLEWA, Dominika 08 IKS Konstancin 1:19.89 248
7. KWIRĘG, Antonina 08 IKS Konstancin 1:30.05 173

 

Chłopców, 100m dowolny

9. JUCHNO, Jeremi 08 IKS Konstancin 1:10.92 254
17. ŁAWRYNOWICZ, Władysław 08 IKS Konstancin 1:24.71 149
18. MATUSZCZAK, Adam 08 IKS Konstancin 1:26.40 140

 

Dziewcząt, 50m klasyczny

4. JASIENICKA, Gabriela 09 IKS Konstancin 46.85 226

 

Chłopców, 50m klasyczny

2. PLEWA, Aleksander 10 IKS Konstancin 56.50 89

 

Dziewcząt, 100m klasyczny

5. MĄTEWSKA, Hanna 08 IKS Konstancin 1:35.19 281