OTWARTE JESIENNE MISTRZOSTWA OKRĘGU WARSZAWSKO –MAZOWIECKIEGO Pruszków, 13.11.2020

Kobiet, 50m dowolny
12.BROŻYNA, Alicja               06                 30.24              435
28.HORSZOWSKA, Jagna     06                 30.71              416
 
Mężczyzn, 50m dowolny
12.SIENKIEWICZ, Ignacy       05                26.09               466
20.JUCHNO, Mikołaj               05                26.41               450
 
Kobiet, 50m klasyczny
4.GŁOWACKA, Weronika       06               36.08                495
 
Mężczyzn, 50m klasyczny
2.LINARD, Bartosz                  04               30.16                586
 
Kobiet, 100m motylkowy
1.GŁOWACKA, Weronika        06            1:08.06               516
9.HORSZOWSKA, Jagna        06            1:15.72               375
 
Kobiet, 200m dowolny
1.CZUBAK, Maria                    06            2:10.99               599
13.BROŻYNA, Alicja                04            2:26.90               424
 
Mężczyzn, 200m dowolny
11.SIENKIEWICZ, Ignacy        05           2:07.45                473
 
Kobiet, 200m grzbietowy
7.MĄTEWSKA, Zofia               06            2:34.12               462
 
Mężczyzn, 200m grzbietowy
6.JUCHNO, Mikołaj                  05           2:22.25               409
 
Mężczyzn, 100m klasyczny
1.LINARD, Bartosz                   04           1:04.44               642
 
Kobiet, 50m motylkowy
8.GŁOWACKA, Weronika        06            31.09                 482
19.HORSZOWSKA, Jagna      06            33.92                 371
 
Mężczyzn, 50m motylkowy
8.LINARD, Bartosz                   04            27.38                501
16.SIENKIEWICZ, Ignacy        05            28.88                427
 
Kobiet, 50m grzbietowy
6.MĄTEWSKA, Zofia               06            32.13                 509
 
Mężczyzn, 50m grzbietowy
8.JUCHNO, Mikołaj                  05             29.12               444
 
Kobiet, 100m dowolny
3.CZUBAK, Maria                     06          1:01.23               552
9.BROŻYNA, Alicja                   04          1:06.65               428
17.HORSZOWSKA, Jagna       06          1:06.98               422
 
Mężczyzn, 100m dowolny
16.SIENKIEWICZ, Ignacy        05             58.07                463
 
Kobiet, 200m klasyczny
1.GŁOWACKA, Weronika        06             2:43.07             561
 
Mężczyzn, 200m klasyczny
1.LINARD, Bartosz                   04            2:17.53              666
 
Kobiet, 100m grzbietowy
4.CZUBAK, Maria                     06            1:09.75              487
5.MĄTEWSKA, Zofia                06            1:11.05              461
 
Mężczyzn, 100m grzbietowy
11.JUCHNO, Mikołaj                05            1:05.54              414
 
Kobiet, 200m zmienny
5.BROŻYNA, Alicja                  04             2:47.21             387
 
Mężczyzn, 200m zmienny
LINARD, Bartosz                     04             2:13.81                DQ
 
Mężczyzn, 400m dowolny
2.SIENKIEWICZ, Ignacy         05             4:28.43               494
 
Kobiet, 4 x 100m zmienny
3. IKS Konstancin                     06          4:40.71               516
MĄTEWSKA, Zofia          1:11.51           GŁOWACKA, Weronika   1:14.98
CZUBAK, Maria               1:08.34           HORSZOWSKA, Jagna   1:05.88
 
Kobiet, 4 x 200m dowolny
3.IKS Konstancin                      06           9:18.52              533
CZUBAK, Maria               2:12.72            MĄTEWSKA, Zofia          2:24.84
HORSZOWSKA, Jagna   2:25.30           GŁOWACKA, Weronika   2:15.66
 
Kobiet, 4 x 100m dowolny
4.IKS Konstancin                      06             4:19.11             506
CZUBAK, Maria                1:02.37          MĄTEWSKA, Zofia           1:06.92
HORSZOWSKA, Jagna   1 :07.37         GŁOWACKA, Weronika     1:02.45