Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w pływaniu Ostrowiec Świętokrzyski, 18. – 20.12.2020

Dziewcząt, 100m motylkowym
6.GŁOWACKA Weronika        06      IKS Konstancin          1:06.16      562 eliminacje
8.GŁOWACKA Weronika        06      IKS Konstancin          1:06.26      559 finał
Dziewcząt, 200m dowolny
4.CZUBAK Maria                     06     IKS Konstancin           2:08.85      629 eliminacje
5.CZUBAK Maria                     06     IKS Konstancin           2:08.50      634 finał
29.HORSZOWSKA Jagna       06     IKS Konstancin           2:22.37      466
Dziewcząt, 200m grzbietowy
19.MĄTEWSKA Zofia               06    IKS Konstancin           2:30.90      493
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny
7.IKS Konstancin                      06                                        9:09.30      560
CZUBAK Maria                 2:11.49           MĄTEWSKA Zofia            2:22.81
HORSZOWSKA Jagna    2:22.05            GŁOWACKA Weronika    2:12.95
Dziewcząt, 50m grzbietowy
9.MĄTEWSKA Zofia                 06    IKS Konstancin              30.94     571
Dziewcząt, 400m dowolny
10.CZUBAK Maria                    06    IKS Konstancin           4:37.08     601
Dziewcząt, 50m motylkowy
52.HORSZOWSKA Jagna       06    IKS Konstancin               33.48    386
Dziewcząt, 100m klasyczny
10.GŁOWACKA Weronika       06   IKS Konstancin             1:14.78    579
Dziewcząt, 100m dowolny
5.CZUBAK Maria                     06   IKS Konstancin                58.66      628 finał
6.CZUBAK Maria                     06   IKS Konstancin                59.06      615 eliminacje
33.HORSZOWSKA Jagna       06   IKS Konstancin              1:03.81    488
Dziewcząt, 100m motylkowym
6.GŁOWACKA Weronika        06      IKS Konstancin          1:06.16      562 eliminacje
8.GŁOWACKA Weronika        06      IKS Konstancin          1:06.26      559 finał
Dziewcząt, 200m dowolny
4.CZUBAK Maria                     06     IKS Konstancin           2:08.85      629 eliminacje
5.CZUBAK Maria                     06     IKS Konstancin           2:08.50      634 finał
29.HORSZOWSKA Jagna       06     IKS Konstancin           2:22.37      466
Dziewcząt, 200m grzbietowy
19.MĄTEWSKA Zofia               06    IKS Konstancin           2:30.90      493
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny
7.IKS Konstancin                      06                                        9:09.30      560
CZUBAK Maria                 2:11.49           MĄTEWSKA Zofia            2:22.81
HORSZOWSKA Jagna    2:22.05            GŁOWACKA Weronika    2:12.95
Dziewcząt, 50m grzbietowy
9.MĄTEWSKA Zofia                 06    IKS Konstancin              30.94     571
Dziewcząt, 400m dowolny
10.CZUBAK Maria                    06    IKS Konstancin           4:37.08     601
Dziewcząt, 50m motylkowy
52.HORSZOWSKA Jagna       06    IKS Konstancin               33.48    386
Dziewcząt, 100m klasyczny
10.GŁOWACKA Weronika       06   IKS Konstancin             1:14.78    579
Dziewcząt, 100m dowolny
5.CZUBAK Maria                     06   IKS Konstancin                58.66      628 finał
6.CZUBAK Maria                     06   IKS Konstancin                59.06      615 eliminacje
33.HORSZOWSKA Jagna       06   IKS Konstancin              1:03.81    488
Dziewcząt, 100m grzbietowy
19.MĄTEWSKA Zofia              06    IKS Konstancin             1:08.83    507
Dziewcząt, 200m klasyczny
5.GŁOWACKA Weronika         06    IKS Konstancin             2:37.91    618  finał
3.GŁOWACKA Weronika         06    IKS Konstancin             2:38.88    607 eliminacje
 Dziewcząt, 4 x 100m zmienny
7.IKS Konstancin                             IKS Konstancin             4:35.86      544     MĄTEWSKA Zofia             1:09.13           CZUBAK Maria                1:09.10
GŁOWACKA Weronika      1:13.07           HORSZOWSKA Jagna   1:04.56