Integracyjna Wiosna Pływacka 29.04.2017 Radom

INTEGRACYJNA WIOSNA PŁYWACKA- RADOM  29.4.2017

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO, Patrycja 04                  28.45                 545
  2. PIŁATOWICZ, Kaja 05                      34.75                 299
  3. HORSZOWSKA, Jagna 06               37.79                 232

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. BANASIK, Samuel 04                     28.17                  372
  2. WIELKOPOLAN, Feliks 02            29.11                  337
  3. STAŃCZYK, Łukasz 06                 37.03                  163
  4. PILSZYK, Jakub 06                       42.03                  112
  5. MISIAK, Bartłomiej 06                    46.75                    81
  6. ZIELAK, Marcel 06                         46.86                    80
  7. KRIUKOW, Aleksander 06             46.94                    80

Kobiet, 100m klasyczny

  1. BROŻYNA, Alicja 04                     1:45.86                   204

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. LINARD, Bartosz 04                       1:17.41                 370
  2. WIELKOPOLAN, Feliks 02             1:19.89                 337
  3. SIENKIEWICZ, Ignacy 05              1:44.03                 152
  4. KRIUKOW, Aleksander 06             1:48.52                 134
  5. PILSZYK, Jakub 06                        1:53.30                 118
  6. MISIAK, Bartłomiej 06                     2:06.78                   84

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. PIŁATOWICZ, Kaja 05               40.36                   257
  2. BROŻYNA, Alicja 04                  43.82                   201
  3. HORSZOWSKA, Jagna 06        47.96                  153

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. BANASIK, Samuel 04               32.80                  310
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy 05        43.59                  132
  3. STAŃCZYK, Łukasz 06            42.26                  145
  4. ZIELAK, Marcel 06                    54.64                    67

Kobiet, 100m motylkowy

  1. JANUSZKO, Patrycja        04        1:12.01                 436

Mężczyzn, 100m motylkowy

  1. LINARD, Bartosz 04                        1:14.68                  272

4 x 50m zmienny

  1. IKS Konstancin 1 04                        2:16.83                289

BROŻYNA, Alicja   JANUSZKO, Patrycja  LINARD, Bartosz,  BANASIK, Samuel

  1. IKS Konstancin 2 06                         3:10.58                107

STAŃCZYK, Łukasz,  HORSZOWSKA, Jagna, KRIUKOW, Aleksander,  PILSZYK, Jakub

Kobiet, 50m motylkowy

  1. JANUSZKO, Patrycja 04            32.58                  419
  2. PIŁATOWICZ, Kaja 05                42.07                  194
  3. BROŻYNA, Alicja 04                   44.00                  170
  4. HORSZOWSKA, Jagna 06         48.25                  129

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. BANASIK, Samuel 04                  32.82                   293
  2. SIENKIEWICZ, Ignacy 05            41.74                   142
  3. STAŃCZYK, Łukasz 06                43.54                  125
  4. WIELKOPOLAN, Feliks 02           34.31                   256
  5. ZIELAK, Marcel 06                       1:03.77                    39

Kobiet, 100m dowolny

  1. PIŁATOWICZ, Kaja 05                  1:15.56                   305
  2. HORSZOWSKA, Jagna 06           1:34.77                   155

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. BANASIK, Samuel 04                   1:03.74                 350
  2. LINARD, Bartosz 04                     1:05.62                  321
  3. WIELKOPOLAN, Feliks 02           1:04.27                  341
  4. KRIUKOW, Aleksander 06            1:39.26                    92
  5. PILSZYK, Jakub 06                       1:40.01                    90
  6. MISIAK, Bartłomiej 06                    1:51.50                    65

Kobiet, 100m zmienny

  1. JANUSZKO, Patrycja 04              1:13.87                   451
  2. BROŻYNA, Alicja 04                     1:32.14                   232

Mężczyzn, 100m zmienny

  1. LINARD, Bartosz 04                      1:12.03                  347

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. SIENKIEWICZ, Ignacy 05             1:31.48                  152

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. KRIUKOW, Aleksander 06             49.70                   131
  2. STAŃCZYK, Łukasz 06                 52.84                  109
  3. PILSZYK, Jakub 06                       58.16                     81
  4. MISIAK, Bartłomiej 06                    58.51                     80
  5. ZIELAK, Marcel 06                         59.44                     76

4 x 50m dowolny

  1. IKS Konstancin 2 06                    2:53.91                  132

KRIUKOW, Aleksander, STAŃCZYK, Łukasz ,HORSZOWSKA, Jagna ,PILSZYK, Jakub

  1. IKS Konstancin 1 04 2:01.96                  383

BROŻYNA, Alicja  JANUSZKO, Patrycja  LINARD, Bartosz  BANASIK, Samuel