Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat Ostrowiec Św. 17-18.06.2017

Dziewcząt, 100m motylkowy

  1. Januszko Patrycja 1:07.10                         539
  2. Pecyna Martyna 1:22.64 288
  3. Majchrzak Kaja 1:23.69 277

Chłopców, 100m motylkowy

  1. Banasik Samuel 1:15.03                         269

Dziewcząt, 100m klasyczny

  1. Świetlik Julia 1:20.96                        456
  2. Głowacka Gabriela 1:23.40                        418
  3. Majchrzak Kaja 1:26.16                        379
  4. Brożyna Alicja 1:44.81                        210

Chłopców, 100m klasyczny

  1. Linard Bartosz 1:17.26                        372

Dziewcząt, 200m grzbietowy

  1. Głowacka Gabriela      2:46.02                        370
  2. Brożyna Alicja 3:11.41                         241

Chłopców, 200m grzbietowy

  1. Linard Bartosz 2:36.76                        305
  2. Banasik Samuel 2:38.72                        294

Dziewcząt, 400m dowolny

  1. Januszko Patrycja 4:41.49                        578
  2. Świetlik Julia 5:03.56                        461
  3. Pecyna Martyna 5:27.84                       366

4 x 50m zmienny

  1. IKS Konstancin 1 2:11.33 327

Linard Bartosz   34.45                                    Świetlik Julia   37.57

Januszko Patrycja  30.72                         Banasik Samuel   28.59

DYSKW.  IKS Konstancin 2

Głowacka Gabriela                                   Pecyna Martyna

Brożyna Alicja                                            Majchrzak Kaja

Dziewcząt, 100m dowolny

  1. Januszko Patrycja 59.85                         615
  2. Majchrzak Kaja 1:08.54                        409
  3. Pecyna Martyna 1:10.51                        376

83   Brożyna Alicja                                1:19.49                        262

Chłopców, 100m dowolny

  1. Banasik Samuel 1:03.58                        353

Dziewcząt, 200m klasyczny

  1. Świetlik Julia                                 2:56.42                        443
  2. Majchrzak Kaja 3:09.91                        355
  3. Brożyna Alicja 3:42.96                        219

Chłopców, 200m klasyczny

DYSKW.   Linard Bartosz

Dziewcząt, 100m grzbietowy

  1. Głowacka Gabriela 1:16.82                        367

Chłopców, 100m grzbietowy

  1. Banasik Samuel 1:12.04 313

Dziewcząt, 200m zmienny

  1. Januszko Patrycja 2:30.64                        529
  2. Świetlik Julia 2:38.15 457
  3. Głowacka Gabriela 2:45.73                  397
  4. Pecyna Martyna 2:54.05 343

 

Chłopców, 200m zmienny

  1. Linard Bartosz 2:37.09                       339

4 x 50m dowolny

  1. IKS Konstancin 1                         1:55.73                       448

Świetlik Julia                       29.78                          Linard Bartosz         30.05

Banasik Samuel                  28.18                          Januszko Patrycja   27.72

  1. IKS Konstancin 2 2:08.06 330

Głowacka Gabriela             30.47                            Brożyna Alicja      34.92

Pecyna Martyna                 31.51                            Majchrzak Kaja     31.16