Memoriał Henryka Kosakowskiego Lublin, 11-12.02.2017

Memoriał Henryka Kosakowskiego Lublin, 11-12.02.2017

Kobiet, 50m dowolny

  1. JANUSZKO Patrycja 13                 29.56                517
  2. ŚWIETLIK Julia 13                 30.91                452
  3. PECYNA Martyna           13                 33.15                366
  4. ABRAMOWICZ Julia 17                 30.26                482

 

Mężczyzn, 50m dowolny

  1. SIENKIEWICZ Ignacy 12                 35.12                 211
  2. BANASIK Samuel      13                 30.17                 332
  3. WIELKOPOLAN Feliks 15                 30.48                 322

 

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. MAJCHRZAK Kaja 13                 38.09                358
  2. BROŻYNA Alicja    13                 45.08                216

 

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. RABAN Maciej 15                 29.46                543EL.
  2. RABAN Maciej 15                 29.51                540FIN.
  3. BANASIK Samuel 13                 36.86                 277
  4. KRAS Bruno 13 39.27                 229
  5. SIENKIEWICZ Ignacy 12                 43.78                165

 

Kobiet, 200m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna 14               2:20.54               519
  2. ZIENTARSKA Karolina 15               2:23.36               489
  3. JASKUŁOWSKA Zofia 14               2:24.18               481
  4. MAJCHRZAK Kaja 13               2:37.69               367
  5. PECYNA Martyna 13 2:46.70               311
  6. BROŻYNA Alicja 13 2:59.71               248

 

Mężczyzn , 200m dowolny

  1. REMBOWSKI Jan 14               2:11.20                469
  2. RYBARCZYK Adam 17               2:03.49                563
  3. RABAN Maciej 15 2:15.43                427
  4. KRAS Bruno 13 2:42.60                 246

 

Kobiet, 100m motylkowy

  1. PECYNA Martyna 13              1:28.50                 248
  2. SŁOWIK Martyna 14              1:17.34                 372
  3. JASKUŁOWSKA Zofia 14              1:17.53                 369
  4. DOBROCZEK Natalia 14              1:19.19                 346
  5. ABRAMOWICZ Julia 17              1:16.22                 389

 

Mężczyzn, 100m motylkowy

  1. BANASIK Samuel 13               1:26.87                188

Kobiet, 200m klasyczny

  1. ŚWIETLIK Julia 13               2:59.12                468
  2. ZIENTARSKA Karolina 15               2:48.96                558
  3. DOBROCZEK Natalia 14               3:06.56                414

 

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. REMBOWSKI Jan 14              2:37.46                 524
  2. RYBARCZYK Adam 17             2:36.09                 538
  3. WIELKOPOLAN Feliks 15 3:12.02                 289

 

Kobiet, 400m zmienny

  1. JANUSZKO Patrycja 13             5:46.76                 463

 

Kobiet, 50m klasyczny

  1. ŚWIETLIK Julia 13               38.44                 451
  2. ZIENTARSKA Karolina 15               36.06                 546EL
  3. ZIENTARSKA Karolina 15               35.90                 553FIN
  4. DOBROCZEK Natalia 14               38.58                 446
  5. BROŻYNA Alicja 13 52.13                 180

 

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. REMBOWSKI Jan 14               33.46                 492
  2. SIENKIEWICZ Ignacy 12 48.71                 159
  3. PILSZYK Jakub 11 53.82                 118
  4. BANASIK Samuel 13 43.33                  226
  5. WIELKOPOLAN Feliks 15           38.25                  329

 

Kobiet, 50m motylkowy

  1. JANUSZKO Patrycja 13              32.85                  411
  2. JASKUŁOWSKA Zofia 14              33.96                  372
  3. ABRAMOWICZ Julia 17 33.14                  400

13 .PECYNA Martyna                 13              37.95                  266

 

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. BANASIK Samuel 13              34.88                  265
  2. KRAS Bruno 13              44.27                  130

 

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. SŁOWIK Martyna 14             1:13.96                485
  2. MAJCHRZAK Kaja 13 1:26.84                299
  3. BROŻYNA Alicja 13 1:37.18                213

 

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. RABAN Maciej 15             1:02.55               572

3 .  RABAN Maciej                      15             1:02.55               572

  1. SIENKIEWICZ Ignacy 12             1:34.30               167
  2. PILSZYK Jakub 11             1:43.90               124
  3. KRAS Bruno                    13             1:24.93                228

 

Kobiet, 200m zmienny

  1. JANUSZKO Patrycja 13            2:39.81                491
  2. JASKUŁOWSKA Zofia 14            2:46.47                434
  3. MAJCHRZAK Kaja 13            2:55.66                370
  4. PECYNA Martyna 13 3:02.71                328
  5. ABRAMOWICZ Julia 17            2:40.45                485

 

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. RABAN Maciej 15           2:19.59                 544
  2. RYBARCZYK Adam 17            2:18.90                552
  3. RABAN Maciej 15           2:19.59                 544

 

Kobiet, 100m klasyczny

  1. ŚWIETLIK Julia 13           1:23.56                 456

3 . ZIENTARSKA Karolina           15           1:18.37                  553

  1. DOBROCZEK Natalia        14           1:23.78                 453
  2. BROŻYNA Alicja 13 1:50.91                 195

 

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. RYBARCZYK Adam 17           1:08.45                605
  2. REMBOWSKI Jan          14           1:12.26                514
  3. BANASIK Samuel 13 1:35.17                225
  4. WIELKOPOLAN Feliks 15 1:24.98                316

 

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna 14             9:49.70              564
  2. MAJCHRZAK Kaja 13           10:56.62              408
  3. PECYNA Martyna 13           12:04.15              304