ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI Warszawa, 18-19.03.2017

Kobiet, 400m zmienny

  1. PECYNA, Michalina 00                 5:12.88               631

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. RABAN, Maciej 02 5:06.12               505

Kobiet, 200m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina 02 2:49.11               556

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan 03                 2:37.43               525

Kobiet, 100m motylkowy

  1. MAZURKIEWICZ, Barbara 01                1:02.76               696
  2. PECYNA, Michalina 00 1:05.80               604
  3. SŁOWIK, Martyna 03 1:14.42               417

Mężczyzn, 100m motylkowy

  1. PECYNA, Maciej 99 57.18               661

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. KRAWCZYK, Paulina 02 34.38               487

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej 02       30.11              508

Kobiet, 200m dowolny

  1. MAZURKIEWICZ, Barbara 01                2:11.85              629
  2. PECYNA, Michalina 00                2:14.43              593

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. PECYNA, Maciej           99                1:57.05               661

Kobiet, 100m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina 02 1:18.47               551

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. REMBOWSKI, Jan 03              1:12.34               513

Kobiet, 50m motylkowy

  1. MAZURKIEWICZ, Barbara 01                28.83                608
  2. PECYNA, Michalina 00 30.71                 503

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. PECYNA, Maciej 99                26.77                 588

Kobiet, 200m grzbietowy

  1. KRAWCZYK, Paulina 02               2:38.31               481

Mężczyzn, 200m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej 02               2:11.30              619

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK, Martyna 03               9:48.08              569

Kobiet, 100m dowolny

  1. KRAWCZYK, Paulina 02               1:05.60              500

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. PECYNA, Maciej 99                  54.47              638
  2. REMBOWSKI, Jan 03                  58.58              513

Kobiet, 50m klasyczny

  1. ZIENTARSKA, Karolina 02                  36.41              530

Kobiet, 200m motylkowy

  1. MAZURKIEWICZ, Barbara 01              2:24.48              599
  2. PECYNA, Michalina 00 2:30.58             529

Mężczyzn  200m motylkowy

  1. PECYNA, Maciej 99 2:10.24              627

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. KRAWCZYK, Paulina 02 1:13.65               491

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. RABAN, Maciej                    02            1:00.89               620

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. RABAN, Maciej 02 2:16.05               588

Kobiet, 400m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna 03 4:48.26                565