2017 Arena Grand Prix – Puchar Polski Lublin, 08-09.04.2017

Kobiet, 200m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna 14                 2:19.12                   535
  2. PECYNA Michalina 17                 2:12.73                   616
  3. JASKUŁOWSKA Zofia 14                 2:22.98                   493
  4. ABRAMOWICZ Julia 17                 2:19.14                   535
  5. DOBROCZEK Natalia 14                 2:34.80                   388

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. RABAN Maciej 15                 2:04.02                   556
  2. RYBARCZYK Adam 17                 2:01.23                   595
  3. WIELKOPOLAN Feliks 15                 2:24.52                   351

Kobiet, 100m klasyczny

  1. ZIENTARSKA Karolina 15                 1:20.04                    519
  2. DOBROCZEK Natalia 14                 1:21.98                    483

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. RYBARCZYK Adam 17                 1:09.79                   548

Kobiet, 50m motylkowy

  1. SŁOWIK Martyna 14                  33.10                    402
  2. ZIENTARSKA Karolina 15                  32.66                    418
  3. JASKUŁOWSKA Zofia 14                  33.47                    388
  4. PECYNA Michalina 17                  30.69                    504
  5. ABRAMOWICZ Julia 17                  31.65                    459

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. RABAN Maciej 15                  27.31                    554
  2. RYBARCZYK Adam 17                  27.87                     521

Kobiet, 200m grzbietowy

  1. PECYNA Michalina 17                2:30.02                    565
  2. KRAWCZYK Paulina 15                2:36.53                    497

Mężczyzn, 200m grzbietowy

  1. RABAN Maciej 15                2:13.40                    590

Kobiet, 800m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna 14                9:52.00                    549
  2. KRAWCZYK Paulina 15               9:59.64                    528
  3. ZIENTARSKA Karolina 15             10:04.03                    516
  4. ABRAMOWICZ Julia 17             10:06.42                    510
  5. JASKUŁOWSKA Zofia 14             10:53.69                    407

Kobiet, 100m dowolny

  1. ZIENTARSKA Karolina 15              1:04.27                     531
  2. SŁOWIK Martyna 14              1:05.70                    497
  3. KRAWCZYK Paulina 15              1:05.68                    497
  4. PECYNA Michalina 17              1:02.32                    582
  5. DOBROCZEK Natalia 14              1:10.37                    404
  6. ABRAMOWICZ Julia 17              1:05.32                    506

Mężczyzn, 100m dowolny

  1. RABAN Maciej 15                 56.00                     587
  2. RYBARCZYK Adam 17                54.76                     628
  3. WIELKOPOLAN Feliks 15              1:04.56                     383

Kobiet, 50m klasyczny

  1. ZIENTARSKA Karolina    15                 36.18                    540
  2. DOBROCZEK Natalia 14                 38.10                    463

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. RYBARCZYK Adam 17                30.85                    628
  2. WIELKOPOLAN Feliks 15                36.72                    372

Kobiet, 200m motylkowy

  1. JASKUŁOWSKA Zofia 14              2:50.40                   365

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. KRAWCZYK Paulina 15             1:13.61                   492
  2. PECYNA Michalina 17             1:09.47                   585
  3. SŁOWIK Martyna    14             1:14.68                   471

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. RABAN Maciej 15             1:01.95                   586

Kobiet, 200m zmienny

  1. PECYNA Michalina 17             2:28.96                   606
  2. ZIENTARSKA Karolina 15             2:35.10                   537
  3. DOBROCZEK Natalia 14             2:43.47                   459

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. RYBARCZYK Adam 17             2:17.83                   565
  2. WIELKOPOLAN Feliks 15             2:45.67                   325

Kobiet, 400m dowolny

  1. SŁOWIK Martyna 14             4:47.54                   556
  2. KRAWCZYK Paulina 15             4:49.70                   543
  3. ABRAMOWICZ Julia 17             4:55.93                   510
  4. JASKUŁOWSKA Zofia 14             5:03.72                   471

Mężczyzn, 400m dowolny

  1. RABAN Maciej 15             4:19.42                    610