Otwarte Mistrzostwa Okręgu Warszawsko – Mazowieckiego Warszawa, 23-24.06.2017

Kobiet, 50m dowolny

  1. Krawczyk Paulina 02                    29.85                502
  2. Słowik Martyna 03                    30.54                469
  3. Jaskułowska Zofia 03                    30.86                 45

Kobiet, 50m klasyczny

  1. Zientarska Karolina 02                    37.20               497
  2. Dobroczek Natalia 03                    37.96               468

Mężczyzn, 50m klasyczny

  1. Rybarczyk Adam 00                   30.96               621
  2. Rembowski Jan 03                    33.03               511

Kobiet, 100m motylkowy

  1. Mazurkiewicz Barbara 01                 1:02.96               684
  2. Jaskułowska Zofia 03                 1:15.28               400
  3. Zientarska Karolina 02                 1:17.78               362

Kobiet, 200m dowolny

  1. Mazurkiewicz Barbara 01                 2:10.99               641
  2. Słowik Martyna 03                 2:14.28               595

Mężczyzn, 200m dowolny

  1. Rembowski Jan 03                 2:11.53               466
  2. Krawczyk Paulina 02                2:40.30                463
  3. Jaskułowska Zofia 03                2:55.84                351

Mężczyzn, 200m grzbietowy

  1. Raban Maciej 02                2:10.89                625

Kobiet, 100m klasyczny

  1. Zientarska Karolina 02               1:19.74                 525
  2. Dobroczek Natalia 03               1:21.68                488

Mężczyzn, 100m klasyczny

  1. Rybarczyk Adam       00              1:07.89                  595
  2. Rembowski Jan 03              1:13.04                 478

Mężczyzn, 400m zmienny

  1. Raban Maciej 02              5:02.69                  522

Kobiet, 800m dowolny

  1. Słowik Martyna 03              9:34.21                  601

Kobiet, 50m motylkowy

  1. Jaskułowska Zofia 03                33.67                  381
  2. Mazurkiewicz Barbara 01                28.51                  629

Mężczyzn, 50m motylkowy

  1. Rybarczyk Adam 00                28.60                  482

Kobiet, 50m grzbietowy

  1. Krawczyk Paulina 02                35.11                   457

Mężczyzn, 50m grzbietowy

  1. Raban Maciej 02                28.14                   623

Kobiet, 100m dowolny

  1. Mazurkiewicz Barbara 01              1:00.44                  639
  2. Słowik Martyna 03              1:04.11                  535
  3. Krawczyk Paulina 02 1:06.48                 480

Kobiet, 200m klasyczny

  1. Zientarska Karolina 02               2:52.77                 521

Mężczyzn, 200m klasyczny

  1. Rembowski Jan         03              2:40.77                  493
  2. Rybarczyk Adam 00               2:33.81                  563

Kobiet, 200m motylkowy

  1. Mazurkiewicz Barbara 01               2:25.61                 585
  2. Jaskułowska Zofia 03               2:51.14                 360

Kobiet, 100m grzbietowy

  1. Krawczyk Paulina 02               1:15.67                 453

Mężczyzn, 100m grzbietowy

  1. Raban Maciej 02               1:00.23                 637

Mężczyzn, 200m zmienny

  1. Raban Maciej 02               2:15.84                 591
  2. Rybarczyk Adam 00              2:25.77                  478

Kobiet, 400m dowolny

  1. Słowik Martyna                  03              4:42.62                  585
  2. Zientarska Karolina 02             5:06.09                   461

Mężczyzn, 400m dowolny

  1. Rembowski Jan 03             4:41.43                   478